1. Zgłoszenia udziału w IV Międzynarodowym Kongresie Religioznawczym przyjmowane są w następujący sposób:
a) drogą elektroniczną, poprzez dostępny na stronie internetowej IV Międzynarodowego Kongresu Religioznawczego elektroniczny formularz zgłoszeniowy – tutaj;
b) drogą elektroniczną, poprzez przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Formularz zgłoszeniowy – tutaj;
c) drogą pocztową, poprzez przesłanie wydrukowanego i wypełnionego zgłoszenia z dopiskiem: "IV Międzynarodowy Kongres Religioznawczy". Formularz zgłoszeniowy – tutaj.
Adres:
Akademia Marynarki Wojennej
Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
ul. Śmidowicza 69
81-103 Gdynia

2.Opłaty i terminy zgłoszeń:
Termin I (do 15.04.2015) – 450 zł, doktoranci 400 zł
Termin II (do 30.04.2015) – 550 zł, doktoranci 550 zł
Opłaty kongresowe obejmują:
- poczęstunek i obiady w przerwach obrad,
- materiały konferencyjne,
- koszty udziału w imprezach towarzyszących.
Koszty noclegu uczestnicy pokrywają samodzielnie.
Poprzez doktoranta rozumie się uczestnika studiów doktoranckich w rozumieniu ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym, Dz.U. z 2005 nr 164 poz. 1365.

3. Dane do przelewu:
Akademia Marynarki Wojennej
Bank Zachodni WBK
95 1500 1881 1210 2003 3251 0000
dopisek: "imię i nazwisko uczestnika + IVMKR"

4. Referaty wygłoszone w trakcie obrad IV Międzynarodowego Kongresu Religioznawczego, po pozytywnym przejściu procedury recenzyjnej, zostaną opublikowane w jednym z poniższych czasopism naukowych:
- Przegląd Religioznawczy, 10 pkt – strona czasopisma
- Colloquium, 6 pkt – strona czasopisma
Ostateczną decyzję o miejscu publikacji poszczególnych referatów podejmie Rada Programowa IV Międzynarodowego Kongresu Religioznawczego po zebraniu wszystkich prac.

5. Referaty konferencyjne nadsyłać można do 30.06.2015 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (osoba do kontaktu technicznego dr Gracjan Cimek (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Szanowni Państwo,

komitet organizacyjny IV Międzynarodowego Kongresu Religioznawczego podjął decyzję o przesunięciu terminu składania tekstów do publikacji na 15.09.2015 r.

Podczas przygotowywania tekstów prosimy kierować się zasadami wymaganymi w przypadku składania tekstów do Przeglądu Religioznawczego - zobacz

6. Zakwaterowanie – zobacz